you still do not want to be paying anymore than 7 pounds a 20 kg bag mate even from the local animal suppliers ,,,i looked the other day and my local was 6,50 for layers pellet and 5, for mix corn just buying one bag at a time ....you need to have a look around ,,,all the best,,